Kedves Doktor úr!
Olyan problémám lenne,hogy múlt héten pénteken kezdtem el bevennia fogamzásgátló tablettát rendesen mint mindig a 8. napon. Minden nap pontosan beveszem a gyógyszert. Tegnap tudtam,h fél 9 nem tudom benevvia tabletát ezért 6 után már bevettem. Ma délután meg enyhe barnás,nyákos váladék ürült. Ez mitől van? Lehet esetleg az az oka h nagyon sokat emeltem tegnap?(de máskor is volt már h ilyen súlyokat emeltem.) Kicsit fáj is a hasam
mintha mestráció első napja lenne. Ön szerint mitől van ez van félnivalóm? Igazából szexuális életet sem élek kb 3 hónapja. Áprilisban voltam rákszűrésen és nőgyógyászati vizsgálaton de minden rendben volt.
köszönettel:adrienne
Dr. Hamvas Ferenc
Dr. Hamvas Ferenc
Szülész-nőgyógyász, Nőgyógyász
Budapest
Nincs semmi félnivalója kedves Adrienne. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc

Related questions

Nem találta meg, amit keresett? Kérdezzen újat!

Kérdésének legalább __LIMIT__ karakternek kell lennie.

  • A kérdése névtelenül jelenik meg.
  • Igyekezzen tisztán és tömören fogalmazni egyetlen orvosi kérdésben.
  • A kérdés minden specialistához eljut, aki ezt az oldalt használja, nem pedig egy bizonyos orvoshoz.
  • Ez a szolgáltatás nem helyettesít egy egészségügyi szakemberrel való konzultációt. Ha valamilyen problémája vagy sürgősségi esete van, menjen orvoshoz vagy a sürgősségre.
  • Konkrét esetekre vonatkozó kérdéses vagy második vélemény kérése nem engedélyezett.

Válassza ki az orvosi szakterületeit az orvosoknak akiknek kérdést szeretne feltenni
Arra fogjuk használni, hogy értesítsük, ha válasz érkezett. Nem fogjuk online közzétenni.
Az Ismertorvos weboldalon megjelenő tartalmak tájékoztató jellegűek és semmi esetben sem helyettesítik az orvosi konzultációt.